سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام  حالتون خوفه ؟

چیه میخواید موضوع رو بگم ؟  یعنی واقعا نمیدونن 46162_gholi_chomagh.gif اون چشای قشنگ و مبارک رو زووم کنید رو عنوان مطلب تا ببینید 17402_(64).gif

افرین چه باهوش موضوع ریحـــــــــــــــــــــــــــــــــــانا البته عکساش 40672_delet_besoze.gif

برید ادامه مطلب 88033_feste_107.gif


بچه هااااااااااااااااااااا نمیشه همه عکساش فلفل هستن شِـکـْلـَکْ هآے خـآنــــومے

از یه نفر دیگه میذارم شِـکـْلـَکْ هآے خـآنــــومے

اصلا نظرتون راجع به تست چیه ؟ هان ؟ تست روانشناسی؟  

من دیشب اینا رو خودم انجام دادم دقیقا درست بود شما هم اگه امتحان کنید خوبه

 حیوانی که در زیر نوشته شده را به ترتیبی که دوست دارید انتخاب کنید و بنویسید
پلنگ - اسب - گاو - خوک - گوسفند

کلمات نوشته شده در زیر را با یک لغت توصیف کنید
سگ
گربه
موش
Coffe - کافی
دریادر مقابل هرکدام از رنگهای زیر اسم یکی از دوستانتان را که فکر میکنید شخصیتش به رنگ می خورد را بنویسید


نارنجی
قرمز
سبز
زرد
سفید

سوال اول - حیواناتی که گفته شد هر کدام نشاندهنده یکی از مشغولیات یا دارایی های شما در زندگی است و اینکه کدامیک را بر دیگری اولویت داده اید نشان میدهد که شما به کدامیک اهمیت بیشتری می دهید
گاو نشاندهنده ی شغل و کار
پلنگبر نشاندهنده ی غرور
گوسفند نشاندهنده ی عشق و احساسات
خوک نشاندهنده ی پول
اسب نشاندهنده ی خانوادهسوال دوم - توضیحاتی که در مورد کلمات دادید در حقیقت برای افرادی که در پایین نوشته ایم میباشد
سگ = شخصیت شما
گربه = آنکه در زندگی شریک شماست
موش = دشمن
*** = coffe کافی
دریا = زندگیتانسوال سوم -در زیر نام هر کدام از دوستانتان را که به رنگها نسبت داده بودید در زیر بجای رنگ انتخاب شده بگذارید و ببینید
زرد = کسی که شما هیچ وقت فراموشش نخواهید کرد
نارنجی = کسی که شما فکر میکنید یک دوست واقعی هست
قرمز = کسی که شما واقعا دوستش دارید
سفید =کسی که شما با او یک روح هستید ولی در 2 بدن
سبز = کسی که شما در ادامه ی زندگیتان او را فراموش خواهید کرد

 

آنچه را که دوست داری بدست بیاور وگرنه مجبور می شوی آنچه را که بدست می آوری دوست داشته باشی. «شکسپیر»

 


 

 

یکی دیگه :

 

 

تست جالب انگشتان دست

از پنج انگشت دستتان(دست چپ و راست فرقی ندارد) به ترتیب کدامها را بیشتر دوست دارید؟
جواب را همین پائین ببینید

-

-

-

پاسخ:انگشت شست نشان دهندهء پول است،انگشت اشاره نشاندهندهء کار و مسئولیت است،اون انگشت که از همه بلندتره،نشان دهنده خودتان است انگشت انگشتری،همسرتان و آخرین انگشت یعنی انگشت کوچیکه بچه یا بچه های شما

 

 


 

وانید این بازی را دو به دو انجام دهید و یکی سوال کند و دیگری پاسخ گوید. اما شما که اول این مقاله را می خوانید توجه کنید که پایین سوالات را نگاه نکنید تا بازیتان خراب نشود و سوالات را در کمال دقت و صداقت پاسخ دهید.

 

 

 

 

سوالات

 

1.  فکر کنید خوابیده اید و خواب می بینید. در خواب خود را در خانه ای ایده آل مییابید. این خانه چه شکلی دارد؟ آن را توصیف کنید.

 

 

 

2.  حال کنار جاده ای باریک در حال قدم زدن هستید. ناگهان یک فنجان/لیوان/کوزه ی آب را روی زمین در مقابلتان می یابید. چه شکل دارد؟ چه چیز در آن است؟

 

 

 

3.  راه تمام می شود و شما وارد جنگلی می شوید. تقریباً راهی دراز را می پیمایید تا به زمینی مسطح می رسید. در وسط این زمین ساختمانی وجود دارد. این ساختمان چه نوع ساختمانی است؟

 

 

 

4.  اطراف ساختمان را باغی پوشانده است. این باغ را توصیف کنید.

 

 

 

5.  از این باغ بیرون آمده و دوباره راه جنگل را پیش می گیرید. در کنار جنگل دیواری وجود دارد. این دیوار آنقدر بلند است که نمی توان از آن بالا رفت و آنقدر طولانی است که نمی توان آن را دور زد. ناگهان متوجه در کوچکی در دیوار می شوید. همینطور که به آن نگاه می کنید، در به آرامی باز می شود. شما چه می کنید؟ آیا از آن رد می شوید؟

 

 

 

6.  در طرف دیگر دیوار، آب است. این آب به چه صورتی است؟ آیا می خواهید در آن شنا کنید؟

 

.

 

.

 

.

 

.

 

 

 

تفسیر 
حال ببینید که این تصورات و مناظر نمایانگر چه بوده اند و سعی کنید پاسخ هایتان را تحلیل کنید.

 

 

 

خانه

خانه نمایانگر دیدگاه شما نسبت به خودتان است. اگر خانه تان قدیمی باشد، احتمالاً شما فردی هستید که از تغییر و دگرگونی خوشتان نمی آید و به چیزهای سنتی علاقمندید. اگر خانه تان بزرگ باشد، نشانگر اطمینان و اعتماد به نفستان است. اگر پر نور و روشن باشد، فردی خوشبین هستید و اگر تاریک و کم نور باشد فردی بدبین هستید. تعداد اتاقهای خانه نمایانگر تعداد افرادی است که دوست دارید در زندگی شما باشند.

 


لیوان

 

لیوان نمایانگر دیدگاه شما به عشق است. هر چه این لیوان زیباتر و گرانبهاتر باشد، همانقدر عشق در زندگی شما اهمیت بیشتری دارد و شما فرد رمانتیکی هستید. محتویات لیوان نشان می دهد که تجربیات شما تا به حال در عشق چگونه بوده است.

 

 

 

ساختمان

 

ساختمان نمایانگر دیدگاه شما نسبت به مذهب و خدا است. یک ساختمان محکم و استوار نمایانگر باوری قوی و استوار است. اما اگر ساختمان خرابه و متروک باشد، شما باوری ضعیف به مذهب دارید.

 

 

 

باغ

 

باغ نمایانگر دیدگاه شما نسبت به دنیای اطرافتان است، کشورتان و یا سراسر جهان. اگر درخت ها و گل های باغ شما رو به خشک شدن باشند، این به آن معناست که شما نگران دنیای اطراف یا آلودگی محیط زیست هستید.

 

 

 


دیوار

 

دیوار نمایانگر دیدگاه شما نسبت به مرگ است. اینکه آیا مرگ برای شما پایان همه چیز است و یا چیزی پسِ آن می بینید. آیا مستقیم به سمت در می روید یا قبل از رفتن اطراف را بررسی می کنید؟ یا شاید هم اصلاً وارد آن نمی شوید!؟

 

 

 

آب

 

آب نمایانگر دیدگاه شما نسبت به آینده تان است. اگر آب را به صورت دریایی پر موج می بینید، نسبت به آینده تان احساس خوبی دارید و مثبت فکر میکنید. اگر بخواهید که در آن آب شنا کنید، اعتماد به نفس دارید و در زندگی ریسک می کنید. اگر آب را به صورت حوضی راکد ببینید، احتمالاً از آینده ی خود و آینده ی جهان ترس دارید